Orca

Menší užitkový vůz s velkým úložným prostorem přináší perfektní kombinaci kompaktnosti a praktičnosti. Snadno se pohybujte v městském provozu a přesto máte dostatek místa pro přepravu nákladu.

Technická specifikace

0 km

DOJEZD

0 Km/h

MAXIMÁLNÍ RYCHLOST

0 kg

NOSNOST

0 hodin

DOBA NABÍJENÍ

NEXTEM ORCA

Model ORCA byl navržen pro práci v městském prostředí. Ať provozujete rozvážkové služby, údržbu všeho druhu nebo řešíte přesuny v rámci areálu, pak je pro Vás ORCA ideální partner. Maximální flexibilita nástaveb ORCA definuje novou úroveň užitkových elektromobilů.

CHARAKTERISTIKA

ORCA je výjimečná svými malými rozměry v kombinaci s velkým nákladovým prostorem a vysokou nosností. Kabina poskytuje dostatečný komfort a praktické uživatelské prostředí pro řidiče a kurýry. Box umožňuje přístup z více stran a nákladová rovina je vhodně nastavena pro častou manipulaci. Homologace N1 je ideální pro použití na všech komunikacích včetně těch rychlostních, kde je možné dosáhnout rychlosti 85 km/h.

KONCEPCE

Jednoduchá rámová konstrukce poskytuje stabilitu, tuhost a bezpečnost pro posádku. Kabina obsahuje dostatečnou deformační zónu pro případ kolize a řidič má k dispozici aktivní bezpečností prvky jako je airbag.

ARCHITEKTURA

Architektura kabiny vozidla ORCA počítá s častým vystupováním řidiče zejména v pro potřeby rozvážkových služeb. Veškeré uspořádání v okolí boxu je přizpůsobeno snadné manipulaci. Zmenšená šířka vozidla pomáhá při častém parkování na okraji komunikací aniž by docházelo k blokování provozu.

HLAVNÍ VÝHODY
Jednoduchost vozidla má pozitivní dopad na spolehlivý provoz bez časté údržby. V případě kolize jsou servisní úkony rychlejší než je na trhu zvykem. Řízení a obsluha vozidla NEXTEM je intuitivní i díky modernímu multimediálnímu systému s připojením externích zařízení řidiče, např. Kurýrní systémy apod.

Délka (mm)4000/4300 Výkon motoru15kW/30kW
Šířka (mm)1600Pohon2WD zadní
Výška (mm)1890Čistá hmotnost (kg)1200
Rozměry boxu (mm)2010*1600*1210 Maximální rychlost85
Rozvor (mm)2495Doba nabíjení5h
Nosnost (kg)
1000Stoupavost28%
Dojezd (km)200Kapacita baterie (kWh)29.52 / 33
Typ baterieLFPKroutící moment>150 Nm

Standard

Valník

Sklopka

High box

Chladící box

BATERIE

Baterie má kapacitu 29.52 kWh a je vyrobena z typu baterie LFP, což znamená, že používá lithium-železofosfátové chemie. Tato specifická chemie baterie LFP je známá svou vysokou bezpečností a dlouhou životností. Významnou hodnotu prezentuje i doba nabíjení, která činí pouhých 5 hodin. To znamená, že můžete rychle doplnit energii do této baterie a být připraveni na další použití, což je zvláště výhodné v případech, kdy potřebujete rychle získat energii pro svá zařízení nebo vozidla.

BATTSWAP

Jsme schopni zajistit BattSwap pro váš vůz pro nepřetržitý provoz 24/7.

 

Víceúčelové použití

Vozidlo poskytuje možnost dalších úprav a přizpůsobení pomocí instalace dalších nástaveb, což umožňuje jeho využití pro různé účely. Mezi tyto možné úpravy patří například přidání speciálního vybavení pro svoz odpadu, které zlepšuje efektivitu a praktičnost vozidla při manipulaci s odpadními materiály.

Fotogalerie