Humpback

Robustní platforma s čistě bateriovým napájením poskytuje optimální spolehlivost. Nízkoložný podvozek nabízí neomezenou flexibilitu a výkonnost.

Technická specifikace

0 km

DOJEZD

0 Km/h

MAXIMÁLNÍ RYCHLOST

0 kg

NOSNOST

0 hodin

DOBA NABÍJENÍ

NEXTEM HUMPBACK

Model HUMPBACK je určen pro velkoobjemové rozvozy v městském prostředí. Distribuce zboží mezi sklady či k zákazníkům nebo svoz materálů všeho druhu je přesně doména vozidla HUMPBACK. Široká škála nástaveb poskytuje provozovatelům nový rozměr podnikání.

CHARAKTERISTIKA

Osvědčená konstrukce je spojena s velkým objemem nákladového prostoru a vysokou nosností. Kabina splňuje nejen vysoký standard uživatelského prostředí ale i požadavky na komfort včetně bezpečnosti posádky. Homologace umožňuje použití na všech komunikacích včetně těch rychlostních, kde je možné dosáhnout rychlosti 85 km/h.

KONCEPCE

Bytelná rámová konstrukce poskytuje stabilitu, tuhost a bezpečnost pro posádku i náklad. Kabina je navržena tak, aby řidič seděl dostatečně vysoko, což v kombinaci s aktivními bezpečnostními prvky vytváří dostatek ochrany v případě kolize.

ARCHITEKTURA

Nastavení ergonometrie kabiny vozidla HUMPBACK počítá s nutností dobrého výhledu pro manévrování ale i pro delší cesty. Přístupy do nákladového prostoru jsou podřízeny jednoduché manipulaci včetně nakládaní vysokozdvižným vozíkem. Kabina s rovným čelem byla navržena tak, aby vznikla co největší plocha pro náklad, aniž by se navyšovala celková délka vozidla.

HLAVNÍ VÝHODY

Jednoduchost vozidla má pozitivní dopad na spolehlivý provoz bez časté údržby. V případě kolize jsou servisní úkony rychlejší než je na trhu zvykem. Řízení a obsluha vozidla NEXTEM je intiutivní i díky modernímu multimediálnímu systému s připojením externích zařízení řidiče, např. Kurýrní systémy apod.

Délka (mm)5570Výkon motoru20kW/40kW
Šířka (mm)1940Pohon2WD zadní
Výška (mm)2470Čistá hmotnost (kg)1485
Rozměry boxu (mm)3700*1940*1700Maximální rychlost85
Rozvor (mm)2910Doba nabíjení6h
Nosnost (kg)1500Stoupavost25%
Dojezd (km)160Kapacita baterie (kWh)40
Typ baterieLFPKroutící moment>170 Nm

Valník

Standard

Popelářský vůz

BATERIE

Baterie má kapacitu 40 kWh a je vyrobena z typu baterie LFP, což znamená, že používá lithium-železofosfátové chemie. Tato specifická chemie baterie LFP je známá svou vysokou bezpečností a dlouhou životností. Významnou hodnotu prezentuje i doba nabíjení, která činí pouhých 6 hodin. To znamená, že můžete rychle doplnit energii do této baterie a být připraveni na další použití, což je zvláště výhodné v případech, kdy potřebujete rychle získat energii pro svá zařízení nebo vozidla.

BATTSWAP

Jsme schopni zajistit BattSwap pro váš vůz pro nepřetržitý provoz 24/7.

Víceúčelové použití

Vozidlo poskytuje možnost dalších úprav a přizpůsobení pomocí instalace dalších nástaveb, což umožňuje jeho využití pro různé účely. Mezi tyto možné úpravy patří například přidání speciálního vybavení pro svoz odpadu, které zlepšuje efektivitu a praktičnost vozidla při manipulaci s odpadními materiály.

Fotogalerie